O NÁS

POSLÁNÍ PROJEKTU

DOBRObistro provozuje Dobrověc, s.r.o., dceřiná společnost TŘI, z.ú. Stejně jako její maminka, i Dobrověc se svým DOBRObistrem sídlí v Hospici Dobrého Pastýře v Sokolské ulici č. 584 v Čerčanech.

Zrodila se, aby se stala úspěšnou podnikatelkou a pomohla své mamince financovat vybudování Centra Péče Čerčany při Hospici Dobrého Pastýře, jeho pozdější provoz i provoz dalších služeb, zejména pak domácího hospice.

Svůj zisk z podnikání směřuje Dobrověc, s.r.o. ve prospěch TŘI, z.ú. Je to trošku hlavolam, snad Vám obrázek rodokmene vnese do spleti organizací a institucí kolem DOBRObistra více světla :).

Jinak, jednoduše řečeno, cokoliv v DOBRObistru sníte nebo vypijete, pomůže postavit a později provozovat Centrum Péče Čerčany.

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

DOBRObistro poprvé otevřelo své okénko 12. února 2021. Je nejen vynikající kavárnou/cukrárnou/zmrzlinárnou, ale také příjemným místem pro komunitní setkávání, tvůrčí dění, vzdělávání, dějištěm oslav narozenin v kontrastu se smutečními hostinami. Je a vždy bude vším, čím může být, aby tak plnilo přání a potřeby ze strany hospice i místních občanů…